منو
فیلتر شهر انتخاب مکان فیلتر شهر
مکان را جهت فیلتر محصولات انتخاب کنید

تاریخچه شرکت

  • فروشگاه سانشید (بخش فروش قطعات اپتیک، لیزر و فوتونیک شرکت سانشید پارسیان – ساپا – تاسیس ۱۳۸۳) از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در زمینه طراحی, تولید و تامین قطعات اپتیک، لیزر و فوتونیک آغاز کرد . این فروشگاه با ارایه انواع قطعات و ماژولهای اپتیکی و فوتونیکی سهم عمده ای در تامین و رفع نیازهای تولیدکنندگان, عرضه کنندگان, دانشجویان و علاقه مندان به این رشته داشته و توانسته است سهم عمده ای از این بازار را چه در محیط مجازی و چه در بازار سنتی به دست آورد .
  • این فروشگاه با عنوان تجاری سانشید فعالیت می کند و تمام تلاش خود را می کند تا به عنوان عضوی از صنعت ایران نقش کوچکی در رشد و شکوفایی هر چه بیشتر این صنعت و اقتصاد کشور داشته باشد.
  • فروشگاه سانشید در حال حاضر با بیش از ۱۰۰۰۰۰ محصول در زمینه قطعات اپتیک، لیزر و فوتونیک فعالیت می کند و امیدواریم به زودی بتوانیم بیشتر نیازهای شما عزیزان را پاسخگو باشیم.
  • واردات قطعات و کالاهای مرتبط در این زمینه از نقاط مختلف دنیا از جمله فعالیتهای این فروشگاه است. همچنین تولید قطعات خاص و انحصاری و صادرات آن به چند کشور اروپایی و آسیایی نیز برگ زرینی از فعالیتهای این شرکت به شمار می آید.
  • وجود پرسنل مجرب و متعهد در کنار کارگاه تولیدی و امکانات جدید آن توانسته بصورت همزمان بسیاری از نیازهای تهیه و تولید را مرتفع نماید.
  • بخش فروش با ارایه قطعات و محصولات مرتبط بر روی فروشگاه آنلاین شرکت و به روز نگهداشتن قیمتهای آن مرجع مناسبی برای قیمتهای بازار بوجود آورده است. ارسال های رایگان و کمتر از ۲۴ ساعت نیز از توانایی های دیگر این بخش است.
  • بخش خرید قطعات علاوه بر تسلط بر بازارهای داخلی و تهیه قطعه مورد نظر در کوتاه ترین زمان و به بهترین قیمت می توانند محصول مورد نظر شما را در نقاط مختلف جهان استعلام قیمت و وارد نمایند.
  • وجود دفتر شرکت در اروپا و جزیره زیبای قشم ارتباط بسیار مناسبی برای واردات از کشورهای مختلف را ایجاد کرده است .
  • به همین دلیل است که بسیاری از دانشگاه ها , پژوهشسراها , ادارات آموزش و پرورش , فنی حرفه ای ها , شرکتهای تولیدی به نام و برگزار کنندگان رسمی مسابقات داخلی و خارجی سانشید را به عنوان مرجع مناسب خریدهای خود انتخاب کرده اند.

کالا هایی که مشاهده کرده اید !
فیلتر بر اساس شهر محصول
فارس
قشم
هرمزگان
دیجی اپتیکس
فیلتر بر اساس شهر محصول
فارس
قشم
هرمزگان
فیلتر بر اساس شهر محصول
فارس
قشم
هرمزگان
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

دیجی اپتیکس